naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na únor: Prodlužujeme slevu 10% při nákupu libovolného zboží z kategorie Povánoční výprodej, odkaz zde, slevový kód je ve tvaru: vanoce2023 . A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Bezpečný nákup a služby

Od 1.7.2021 (po uzavření kamenné prodejny z důvodu nekonečných restrikcí a opatření kvůli šíření nemoci Covid 19) jsme se pro Vás rozhodli zavést novou službu s názvem Bezpečný nákup. Co to je? Nabízíme možnost vrácení nevyhovujícího zboží do 14 dní bez udání důvodu a navíc následný odvoz zboží od Vás zcela zdarma. Zákazník nenese žádné riziko, celé je to jen a jen na nás.  Je nutné si danou službu v objednávkovém procesu zaškrtnou hned v prvním kroku objednávky. Neplatí na atypické výrobky a výrobky na míru (dle přání zákazníka). Děkujeme za pochopení
 
Další služby co nabízíme: 
1) zasíláme vybrané vzorky látek a lamin na Vámi uvedenou adresu zcela ZDARMA (max. 10 ks)
2) nabízíme pomoc při výnosu zboží až do bytu či domu, montáž objednaného zboží, odvoz starého nábytku (za poplatek, individuální kalkulace)
3) dokážeme sjednotit látku a odstín lamina nebo dřeva při objednávce např.: rohové lavice, židlí a stolu, ložnicových sestav, kuchyní a dalších
4) dopravné ZDARMA kamkoliv po celé ČR při objednávce vyšší než 10 000 Kč včetně (při objednávce blížící se dané částce dokážeme přimhouřit oko :) )
5) města Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň jezdíme pravidelnou rozvozovou linkou každý týden
6) poskytujeme dopravné nábytku po Českých Budějovicích + okolí cca 10 km zcela ZDARMA (Hluboká nad Vltavou, Lišov, Kamenný Újezd apod.)
7) za příplatek nabízíme k zákonné záruce 2 roky i prodlouženou záruku +1, 2 a 5 let a na vybrané produkty poskytujeme záruku 10 let a 25 let na vybrané masivní dřevěné postele.
8) při větších objednávkách typu vybavení penzionů, ubytoven jsme schopni vyrobit jeden vzorek postele, skříně, komody, matrace apod. zcela zdarma a po vyzkoušení možno vrátit nám zpět zdarma nebo zrealizovat poté celou zakázku
Děkujeme Váš tým Czvýrobky