naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na květen: Nabízíme slevu 10% pro stávající zákazníky na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Naše služby

Doprava zboží

Nemáte možnost si zakoupené zboží odvézt sami? Pomůžeme Vám! Dopravu Vám zajistíme našimi firemními auty nebo přes přepravní společnost. Při objednávce vyšší než 10 000 Kč je dopravné kamkoliv po celé ČR zdarma!

Odborná montáž

Vybrali jste si u nás zboží, ale chcete mít jistotu, že bude správně smontováno? Nechcete strávit svůj drahocenný čas spojováním jednotlivých dílů svého nábytku? Chcete co nejdříve bydlet v novém? Využijte služeb naší odborné montáže! Ve smluveném termínu Vám přijedeme nábytek smontovat, montáž provedeme efektivně rychle, uklidíme po sobě a vám odpadnou veškeré drobné i větší starosti, které s montáží nábytku jsou spojené. Cena za montáž sektorového nábytku (komody, lavice, skříně, stoly se pohybuje v rozmezí 25 - 30 % z ceny zboží), montáž čalouněného nábytku (pohovky, sedačky, křesla) od 500 - 1500 Kč.

Zasílání vzorků látek a lamin

Zdarma zasíláme na prohlédnutí vzorky látek (max. 10 ks látek), celé vzorníky z důvodu velké obsáhlosti neposíláme! – čalouněný nábytek, lamin – dřevěný a laminový nábytek, dále také vzorky stavebního materiálu – např.: kabřinec. Stačí pouze napsat mail s výběrem vzorků a společně s kontaktními údaji zaslat na email info@czvyrobky.cz. Po jeho obdržení Vám vzorky nachystáme a pošleme poštou. Po prohlédnutí vzorků, bychom je opět poprosili vrátit zpět k nám na firmu Třitim 31, 375 01 Žimutice

Objednávejte po telefonu

Nevíte si rady s objednávkou a potřebujete poradit? Nejste si jisti, jak správně uvést požadovanou kombinaci potahových látek u sedacích souprav a pohovek? Pak můžete využít možnosti uskutečnit objednávku zboží pomocí telefonu.

Garance nejvyšší kvality zboží

České výrobky a zboží s.r.o. nabízí svým zákazníkům na veškeré zboží garanci nejvyšší kvality zboží. Dohoda o shodě a pravidelné kontroly kvality zboží u jednotlivých dodavatelů zaručují, že si zákazníci mohou být jistí, že v našem obchodě je kvalita zboží zaručena.

Záruční a pozáruční servis

Považujeme za samozřejmost, že jsme pro vás partnerem i ve chvílích, kdy dojde k neočekávanému poškození u nás nakoupeného zboží. Vždy jsme pro vás připraveni provádět záruční i pozáruční opravy zakoupeného zboží. Kontaktujte nás na nejbližším zákaznickém centru a veškeré nedostatky odstraníme k Vaší plné spokojenosti.

Likvidace starého nábytku

Chcete si koupit nový nábytek a potřebujete pomoci s tím starým? Zajistíme Vám odvoz starého nábytku a jeho ekologickou likvidaci. Tuto službu nabízíme pouze při koupi nového nábytku v našem obchodě a souběžně zakoupení služby dopravy v naší společnosti. Služba je zpoplatněna částkou 1000 Kč.

Odborné poradenství

Náš personál umí velmi dobře a ochotně poradit, pravidelně své prodejce školíme z odborných znalostí i ze zákaznického servisu. Pomáhat Vám při výběru nábytku a poskytnout Vám individuální přístup je naším posláním.

Dárkové poukazy

Chcete udělat radost svým blízkým nákupem v našem obchodě a nejste si jistí, zda se strefíte do vkusu obdarovaného? Není nic jednoduššího než svým nejbližším věnovat dárkový poukaz! Dárkové poukazy můžete zakoupit eshopu.

Otevírací doba

Pro ty, kteří preferují nákup z pohodlí domova, máme dobrou zprávu: náš eshop nikdy nezavírá a máme otevřeno nonstop.