naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na květen: Nabízíme slevu 10% pro stávající zákazníky na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Jak si zařídit předsíň

Přidejte světlo
Zásadní je pro předsíň, která bývá většinou malá a bez oken, tedy tmavá, přidat světlo. Docílit toho můžeme s pomocí světlých barev, zrcadel či kvalitního bodového osvětlení. V případě, že to je stavebně možné, je vhodné vpustit skrz prosklené plochy světlo přirozené.

Účelný nábytek
Co by v předsíni rozhodně nemělo chybět, je věšák a botník. Ty většinou můžete pořídit samostatně, nebo jako součást šatníkové stěny. Jestliže se rozhodnete pro jednotlivé skříňky, vybírejte buď stejné typy, nebo takové, které k sobě ladí. Předsíň zařízená ve stylu ,,každý pes, jiná ves“ rozhodně nevzbuzuje příjemnou atmosféru.

Pokud si nejste jisti správně zvolenou kombinací, ideálním řešením pro vás bude již zmíněná šatníková stěna. Tu lze koupit buď ve zcela jednoduché variantě – botník, věšák, nebo s dalšími skříňkami.  

Pokud vám to prostor dovolí, je vhodné sem umístit i šatní skříň, kam schováte méně často používané kabáty či bundy, ale také kabelky, tašky apod.

  

Materiály
Jelikož je předsíň velmi zátěžový prostor, měly by tomu odpovídat i zvolené materiály. Povrchy by měly být snadno udržovatelné, což platí nejenom o nábytkovém vybavení, ale také o podlaze. Do předsíně se nehodí koberec, vhodnější je dlažba, plovoucí podlaha, linoleum apod.   

Doplňky
Jak již bylo zmíněno výše, nezbytnou součástí předsíně je zrcadlo. To by mělo být dostatečně veliké, abychom si v něm prohlédli celou postavu. K zrcadlu je vhodný třeba i další věšák, určený výhradně pro návštěvy, případně věšáček na klíče od bytu, domu, sklepa…