Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím
Logo

Vyhledávání

KOŠÍK(prázdný)
+420 774 625 566 info@czvyrobky.cz Facebook

Na veškeré objednávky došlé od 4.6. - 30.6.2018 ve výši min. 20 000 Kč dáváme celý měsíc dopravné a montáž kamkoliv po celé ČR zcela zdarma!

Psací stoly nejen pro školáky

Patříte už také mezi ty pyšné rodiče, kteří vedli dnes svou ratolest poprvé do školních lavic? Uteklo to jako voda, ale je čas vyměnit hrací stoleček za pořádný dospělácký stůl. Ať už na domácí úkoly nebo kreslení, z naší široké nabídky si jistě vyberete i vy.

Stoly mohou být v několika provedeních. Záleží, jaké nároky na ně máte. Najdete u nás obyčejnou konstrukci stolu, se dvěma zásuvkami nebo i se skříňkou na jedné straně a zásuvkami na druhé. Myslíme i na větší školáky a nabízíme stůl s přihrádkou na klávesnici a myš. Nejen tato varianta se dá samozřejmě plně využít i jako kancelářský nábytek. Psací stoly z naší nabídky se budou svým provedením a designem hodit do každého interiéru, stačí si jen vybrat ten správný.

 

Takový kvalitní stůl Vám vydrží dlouhá léta a bude se dědit z generace na generaci. Jistě znáte i stoly slavných vědců, spisovatelů nebo dokonce i amerických prezidentů, které tvořily dominantu jejich pracovny a u nichž vznikaly všechny ty dokonalé nápady, jenž utvářely dějiny. Třeba právě vy doma máte dalšího Marka Twaina, Alberta Einsteina nebo Steva Jobse.