naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na červenec: Prodlužujeme slevovou akci 10% pro stávající zákazníky (od roku 3/2011-6/2024) na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Psací stoly nejen pro školáky

Patříte už také mezi ty pyšné rodiče, kteří vedli dnes svou ratolest poprvé do školních lavic? Uteklo to jako voda, ale je čas vyměnit hrací stoleček za pořádný dospělácký stůl. Ať už na domácí úkoly nebo kreslení, z naší široké nabídky si jistě vyberete i vy.

Stoly mohou být v několika provedeních. Záleží, jaké nároky na ně máte. Najdete u nás standardní psací stoly a počítačové stoly s přihrádkou na klávesnici a myš. Psací a počítačové stoly z naší nabídky se budou svým provedením a designem hodit do každého interiéru, stačí si jen vybrat ten správný.

 

Takový kvalitní stůl Vám vydrží dlouhá léta a bude se dědit z generace na generaci. Jistě znáte i stoly slavných vědců, spisovatelů nebo dokonce i amerických prezidentů, které tvořily dominantu jejich pracovny a u nichž vznikaly všechny ty dokonalé nápady, jenž utvářely dějiny. Třeba právě vy doma máte dalšího Marka Twaina, Alberta Einsteina nebo Steva Jobse.