Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím
naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Na celý říjen prodlužujeme AKCI Bezpečný nákup = nabízíme možnost vrácení nevyhovujícího zboží do 14 dní bez udání důvodu a navíc následný odvoz zboží zcela zdarma. Neplatí na atypické výrobky a výrobky na míru. A i nadále dopravné nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR!cross

Psací stoly nejen pro školáky

Patříte už také mezi ty pyšné rodiče, kteří vedli dnes svou ratolest poprvé do školních lavic? Uteklo to jako voda, ale je čas vyměnit hrací stoleček za pořádný dospělácký stůl. Ať už na domácí úkoly nebo kreslení, z naší široké nabídky si jistě vyberete i vy.

Stoly mohou být v několika provedeních. Záleží, jaké nároky na ně máte. Najdete u nás standardní psací stoly a počítačové stoly s přihrádkou na klávesnici a myš. Psací a počítačové stoly z naší nabídky se budou svým provedením a designem hodit do každého interiéru, stačí si jen vybrat ten správný.

 

Takový kvalitní stůl Vám vydrží dlouhá léta a bude se dědit z generace na generaci. Jistě znáte i stoly slavných vědců, spisovatelů nebo dokonce i amerických prezidentů, které tvořily dominantu jejich pracovny a u nichž vznikaly všechny ty dokonalé nápady, jenž utvářely dějiny. Třeba právě vy doma máte dalšího Marka Twaina, Alberta Einsteina nebo Steva Jobse.