naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na duben: Nabízíme slevu 10% při nákupu libovolného zboží z kategorie Výprodej, odkaz zde. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Trendy v obývacích stěnách, moderní styl..

V případě, že rozměry vašeho obývacího pokoje odpovídají standardům běžného bytu v panelovém domě, měli byste zvolit lehkou vzdušnou stěnu ve světlejších barvách sestávající se ze samostatných kusů nábytku. Tak se vyhnete optickému zmenšení místnosti, jednotlivé kusy navíc můžete při zařizování vhodně variovat. V kategorii obývací pokoje - sektory naleznete jednotlivé díly nábytku do obýváku, které si můžete jednoduše samostatně sestavit dle Vašich přání a požadavků. Rovněž můžete využít i naši nabídku modelových sestav.

Typ, velikost 

Do menší místností je vhodné volit lehkou vzdušnou stěnu ve světlejších barvách sestávající ze samostatných kusů nábytku. Vyhnete se tak optickému zmenšení místnosti a zvolíte si prvky sestavy, jenž budou nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Naopak velký obývací pokoj v rodinném domě je vhodný pro kompaktní stěnu, kterou lze případně doplnit volně stojícími doplňky. Pokud máte s pokoji dostatek místa, je vhodné jej dostatečně zaplnit nábytkem, ale je to i na vkusu každého zákazníka, jak se rozhodne a co má raději. 

Při volbě velikosti stěny byste rovněž měli vzít v potaz to, co všechno budete dovnitř ukládat, jak velkou chcete mít televizi, kolik dalšího příslušenství potřebujete (třeba pro domácí kino atd.) 

Barevné provedení 

Výběr barevného dekoru stěny se neřídí pouze zmíněnou velikostí místnosti, ale také barvou podlahy a malbou interiéru obývacího pokoje. V praxi to znamená, že pokud máte tmavší podlahu, měli byste zvolit světlejší stěnu a naopak. Ovšem je to vždy na vkusu jednotlivých zákazníků. S barvou podlahy dozajista souvisí i malba stěn. Nejenom, že by měly obě vzájemně ladit, ale současně by měly umožnit, aby do nich obývací stěna nezapadla, ale naopak na jejich pozadí vynikl zvolený barevný dekor. Dobrá kombinace barev jsou teplé barvy, které dají jak pokoji tak i následně obývací stěně pocit domova a tepla rodinného krbu. 

Materiál a styl

Obecně platí, že styl a materiál by měl ladit s dalším vybavením místnosti i celého bytu. Pokud se rozhodnete pro tradiční dřevo, počítejte s tím, že si budete muset podle typu připlatit. V tomto případě rozhodně zvolte nadčasový styl, který bude trendy i v několika následujících letech. Pokud se rozhodnete pro lamino, určitě Vás nebude stát tolik jako dřevo, také splní dostatečně Vaše nároky a barevnostní škála lamin je obrovská, a jistě si z ní vybere i ten nenáročnější zákazník. V naší nabídce naleznete i moderní obývací stěny, které Vás uchvátí nejen samotným vzhledem, ale i provedením jednotlivých dílů.