naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na červen: Prodlužujeme slevovou akci 10% pro stávající zákazníky (od roku 3/2011-5/2024) na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Dětské dřevěné sáně

V naší kategorii Dětské dřevěné sáně najdete široký výběr sání, které jsou určeny speciálně pro děti. Tyto dřevěné sáně jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a poskytují pevnost, odolnost a stabilitu. Jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a pohodlí dětí během jízdy na sněhu. Sáně mají ergonomický tvar a pohodlné sedátko, které zajišťuje pohodlné posezení a optimální kontrolu. Děti si tak mohou užít bezpečný a zábavný sjezd na sněhu a prožít nezapomenutelné zimní radovánky. Dřevěné sáně jsou tradiční volbou pro zimní aktivity a jsou ideální pro rozvoj koordinace, rovnováhy a motorických dovedností u dětí. Vyberte si z naší široké nabídky dětských dřevěných sání a dopřejte svým dětem nekonečnou zábavu a radost ve sněhu.

  Nejprodávanější v kategorii

  Sáně Avalanche určené pro rekreační využití 110

  Informace Tradiční sáňky určené pro rekreační využití. Délka sedáku umožňuje jízdu dvěma sáňkařům najednou. OBLOUČEK DŘEVĚNÝ!! Sedadlo popruhové (100% PES)...

  1 990 Kč

  NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší
  Sáně Avalanche určené pro rekreační využití 110

  Sáně Avalanche určené pro rekreační využití 110

  1 990 Kč/ks s DPH

  KOUPIT

  Dodáme do 3 až 5 týdnů