naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na duben: Nabízíme slevu 10% při nákupu libovolného zboží z kategorie Výprodej, odkaz zde. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Dětské masivní kolébky a postýlky

Vítejte v naší rozkošné kolekci dětských kolébek a postýlek, kde se spojuje bezpečnost, komfort a vynikající design pro vaše nejmenší miláčky. Naše dětské kolébky a postýlky jsou pečlivě navrženy s ohledem na potřeby rostoucích dětí a zajišťují jim klidný spánek a bezpečný odpočinek.

Srdcem naší nabídky jsou vysoce kvalitní materiály, které jsou šetrné k citlivé pokožce dětí a zároveň snadno udržovatelné pro rodiče. Každý kus nábytku je pečlivě zpracován s důrazem na detail, aby poskytoval maximální bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte.

K dispozici máme různé styly, barvy a velikosti, abyste si mohli vybrat tu nejlepší volbu, která ladí s interiérem vaší dětského pokoje. Naše dětské kolébky jsou vybaveny speciálními mechanizmy pro jemné houpání, které pomáhají uklidnit vaše děťátko a usnadnit usínání. Postýlky zase nabízejí praktické možnosti přizpůsobení, abyste mohli sledovat růst vašeho dítěte a přizpůsobit postýlku jeho potřebám.

Věříme, že kvalitní spánek je klíčovým faktorem pro zdravý vývoj dítěte, a proto jsme se zaměřili na každý detail, abychom zajistili, že naše dětské kolébky a postýlky splňují nejvyšší standardy a očekávání rodičů.

Nenechte nic náhodě a vyberte pro svého malého andílka tu nejlepší dětskou kolébku nebo postýlku, která ho bude provázet během prvních krůčků jeho života. S naší kolekcí si můžete být jisti, že nabízíme to nejlepší pro vaše dítě, protože jejich pohoda a bezpečnost jsou pro nás na prvním místě.

  Nejprodávanější v kategorii

  Dětská postýlka oblouk z masivního dřeva

    Tato dětská postýlka je vyrobena z masivu, tl. 28 mm. Výplňové hůlky jsou masivní a vzdáleny od sebe 58 - 60 mm dle normy pro bezpečnost děťátka. Spoj bočnice - čela postýlky je řešen kolíky + kon...

  7 107 Kč

  Dětská postýlka rovná z masivního dřeva včetně roštu

    Tato dětská postýlka je vyrobena z masivu, tl. 28 mm. Výplňové laťky jsou masivní tl. 18 mm a šířka 40 mm, jsou od sebe vzdáleny 60 mm dle normy pro bezpečnost děťátka...

  14 454 Kč

  Prostorná dětská patrová postel (palanda) s úložným prostorem Šantal

  Prostorná dětská patrová postel (palanda) s úložným prostorem ŠantalKrásná a kvalitní palanda se hodí do dětských pokojů.Postel je bezpečná a také poskytuje dostatek úložného prostoru...

  15 399 Kč

  NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší