naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na červen: Prodlužujeme slevovou akci 10% pro stávající zákazníky (od roku 3/2011-5/2024) na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Dřevěné hračky pro nejmenší

V naší kategorii Dřevěné hračky pro nejmenší najdete široký výběr kvalitních a bezpečných hraček určených speciálně pro malé děti. Naše dřevěné hračky jsou navrženy tak, aby poskytovaly zábavu a podporovaly vývoj vašeho dítěte. Jsou vyrobeny z přírodního dřeva, které je odolné a bezpečné pro manipulaci nejmenších rukou. V našem sortimentu naleznete různé tvary, barvy a textury hraček, které stimulují smyslový rozvoj, jemnou motoriku a kreativitu. Naše dřevěné hračky jsou také skvělým prostředkem pro objevování světa okolo sebe a učení se novým dovednostem. S našimi dřevěnými hračkami pro nejmenší můžete být jistí, že dáte svému dítěti bezpečnou, trvanlivou a pedagogicky hodnotnou hračku, která ho bude bavit a podporovat jeho rozvoj.

  Nejprodávanější v kategorii

  Hračka k rozvoji motoriky šplhající Krtek

  Šplhající Krtek. Nevhodný pro děti do 3 let. Výrobek je zdravotně nezávadný. Hračka Šplhající Krtek slouží k rozvoji jemné motoriky dětí. Cílem je střídavými pohyby obou rukou vytáhnout Krtka k rol...

  369 Kč

  NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší
  Hračka k rozvoji motoriky šplhající Krtek

  Hračka k rozvoji motoriky šplhající Krtek

  369 Kč/ks s DPH

  KOUPIT

  Dodáme do 1 až 2 týdnů