naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na duben: Nabízíme slevu 10% při nákupu libovolného zboží z kategorie Výprodej, odkaz zde. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Dřevěné mačkací figurky

V naší kategorii Dřevěné mačkací figurky najdete zábavné a interaktivní hračky pro vaše děti. Tyto dřevěné figurky jsou nejen krásně zpracované, ale také skrývají jedinečný mechanismus. Stačí zmáčknout spodní díl figurky a sledovat, jak se pohybuje nebo vyskočí. Tento mačkací mechanismus přináší dětem radost a zvědavost, zatímco zároveň rozvíjí jejich jemnou motoriku a koordinaci. Naše dřevěné mačkací figurky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, které je odolné a bezpečné pro dětské hraní. Nabízíme různé druhy mačkacích figurkek s různými motivy a tvary, které zaručují dlouhé hodiny zábavy pro vaše děti. Přineste do hry prvky pohybu a interaktivity s našimi dřevěnými mačkacími figurkami, které jistě potěší a nadchnou vaše malé dobrodruhy.

  Nejprodávanější v kategorii

  Veselá pohyblivá mačkací žirafa

  Veselá mačkací žirafa se legračně kroutí. Při mačkání spodního dílu podstavce hračky se žirafa pohybuje. Vhodné při procvičování motoriky rukou. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části...

  239 Kč

  NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší
  Veselá pohyblivá mačkací žirafa

  Veselá pohyblivá mačkací žirafa

  239 Kč/ks s DPH

  KOUPIT

  Dodáme do 1 až 2 týdnů