naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na červen: Prodlužujeme slevovou akci 10% pro stávající zákazníky (od roku 3/2011-5/2024) na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Házená

V naší kategorii Házená najdete široký výběr kvalitních míčů určených pro tento dynamický a vzrušující sport. Nabízíme vám házenkářské míče, které splňují nejvyšší standardy pro výkon a odolnost. Naše míče jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální přesnost, ovladatelnost a odrazivost. S různými velikostmi a designy míčů si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím. Bez ohledu na to, zda hrajete házenou rekreačně nebo profesionálně, naše míče vám zajistí vynikající výkon a potěšení z hry. Díky své kvalitě a spolehlivosti se naše házenkářské míče stávají ideální volbou pro trénink, soutěže a zábavné hry se skupinou přátel. S našimi házenkářskými míči si můžete vychutnat dynamiku a rychlost tohoto úžasného sportu a dosáhnout svých cílů na házenkářském hřišti.

  Nejprodávanější v kategorii

  Profesionální míč pro soutěže české národní házené Gala 3022 S

  Profesionální míč pro soutěže české národní házené Gala 3022 S   Míč pro soutěže národní házené....

  1 169 Kč

  Kvalitní český míč na vybíjenou 4061S

  Míč vybíjená 4061S Míč na vybíjenou...

  839 Kč

  Odolný míč pro vnitřní i venkovní použití české národní házené Gala 3012 S

  Odolný míč pro vnitřní i venkovní použití české národní házené Gala 3012 S   Míč pro soutěže národní házené. Oficiální míč Svazu NH ČR. Materiál: syntetická kůžeVzdušnice: butyl-kaučuková Použití...

  1 129 Kč

  NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší