naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na červen: Prodlužujeme slevovou akci 10% pro stávající zákazníky (od roku 3/2011-5/2024) na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Koupelnové skříňky vysoké šířky 76 - 100 cm

V našem eshopu máme širokou nabídku koupelnových skříňek vysokých šířky od 76 do 100 cm. Tyto skříňky jsou navrženy tak, aby vám poskytly dostatek úložného prostoru a zároveň přispěly k funkcionalitě a stylu vaší koupelny. Naše koupelnové skříňky v této šířkové kategorii jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči vlhkosti a vodě. To zajišťuje, že skříňky budou odolávat běžným podmínkám ve vaší koupelně a vydrží i dlouhodobé používání. Nabízíme různé styly, barvy a provedení, abyste si mohli vybrat skříňku, která se bude hodit do designu vaší koupelny a splní vaše estetické požadavky. Koupelnové skříňky v této šířkové kategorii poskytují prostorný úložný prostor pro vaše koupelnové potřeby, jako jsou ručníky, kosmetika, toaletní papír, čisticí prostředky a další. Díky šířce od 76 do 100 cm jsou tyto skříňky dostatečně vysoké, aby poskytly dostatek prostoru pro organizaci a uložení věcí a zároveň vytvořily elegantní vzhled ve vaší koupelně. Při výběru koupelnové skříňky v této šířkové kategorii je důležité zohlednit dostupný prostor ve vaší koupelně, počet dveří nebo zásuvek, které potřebujete, a další specifické požadavky, které máte. V našem eshopu najdete podrobné informace uvedené u každého produktu, včetně rozměrů a dalších specifikací, abyste mohli udělat informované rozhodnutí. Doufáme, že naše koupelnové skříňky vysoké šířky od 76 do 100 cm budou skvělým řešením pro váš prostor a pomohou vám vytvořit funkční a stylovou koupelnu. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškerou pomoc při výběru ideální koupelnové skříňky pro vaše potřeby.

    Nejprodávanější v kategorii

    Vysoká skříňka do koupelny s výklopným košem na prádlo L32

    Vysoká skříňka do koupelny s výklopným košem na prádlo L32 Koupelnová skříňka je postavena na čtyřech hliníkových nožkách a má výklopný koš na prádlo. Dvířka z lamina nebo lisované MDF dvířka s vyso...

    11 199 Kč

    NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší