naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na červen: Prodlužujeme slevovou akci 10% pro stávající zákazníky (od roku 3/2011-5/2024) na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Kovová auta a autíčka

V naší kategorii Kovová auta a autíčka naleznete široký výběr kvalitních a detailně zpracovaných hraček pro malé nadšence motorů. Tyto autíčka jsou vyrobená z odolného kovu, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči nárokům každodenního hraní. Naše kolekce obsahuje různé modely aut a autíček, včetně klasických retro vozidel, moderních sportovních aut, nákladních vozů a mnoho dalších. Každé auto je pečlivě zpracované s ohledem na detaily, jako jsou barvy, loga a design, aby se co nejvíce podobalo skutečným vozidlům. Kovová auta a autíčka jsou skvělou volbou pro děti, které mají rády auta a chtějí si hrát s autíčky, která vypadají autenticky. Tyto hračky poskytují zábavu, podporují rozvoj jemné motoriky a fantazie u dětí. Navíc, díky své odolnosti, jsou vhodná i pro intenzivní hraní a mohou být součástí dlouhodobého hračkového arzenálu. Dejte svým malým motoristům nezapomenutelnou zábavu s našimi kovovými auty a autíčky, která je zaujmou svou kvalitou a autentickým vzhledem.

  Nejprodávanější v kategorii

  Dětská hračka o délce 12 cm VW valník

  Model VW valníku z roku 1969 je vyroben z potištěného plechu a z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Délka vozidla je 12 cm. Měřítko 1:43....

  699 Kč

  Dětská hračka Obytný přívěs - cirkus

  Po otevření dvířek můžete vidět i interiér. Přívěs lze zapojit za všechny modely malých aut....

  899 Kč

  Dětská hračka z potištěného plastu Mercedes MB 335 hasič

  Model je vyroben z potištěného plechu a plastu, žebřík je možné vysouvat a otáčet. Měřítko 1:43....

  1 299 Kč

  NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší
  Dětská hračka Cirkusový set 1

  Dětská hračka Cirkusový set 1

  4 699 Kč/ks s DPH

  KOUPIT

  7 dní

  Dětská hračka VW mikrobus

  Dětská hračka VW mikrobus

  699 Kč/ks s DPH

  KOUPIT

  7 dní

  Načíst vše