naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na červenec: Prodlužujeme slevovou akci 10% pro stávající zákazníky (od roku 3/2011-6/2024) na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Norma 75 mm

V naší kategorii Norma 75 mm najdete široký výběr bot určených pro běžecké lyžování s touto konkrétní normou. Tyto boty jsou navrženy s ohledem na specifické požadavky a kompatibilitu s lyžemi, které mají vázání s normou 75 mm. Boty s touto normou nabízejí vynikající přesnost, kontrolu a stabilitu při lyžování, což je důležité pro dosažení optimálního výkonu na tratích. Naše boty pro běžecké lyžování s normou 75 mm jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajistí pohodlí, odolnost a ochranu před vlhkostí a nepříznivými povětrnostními podmínkami. Jsou navrženy tak, aby se dobře přizpůsobily tvaru nohy a poskytovaly dostatečnou oporu a polstrování pro dlouhodobé lyžování. V nabídce máme různé styly, designy a velikosti, abyste si mohli vybrat boty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám a preferencím. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý lyžař, naše boty s normou 75 mm vám poskytnou spolehlivý a pohodlný zážitek při běžeckém lyžování. Vyberte si z naší široké nabídky a připravte se na skvělou lyžařskou sezónu s botami, které splňují vaše očekávání a potřeby.

    Nejprodávanější v kategorii

    Boty na běžky pro rekreanty Botas ALTONA NN75

    ARENA NN75Rekreační turistikaObdobné materiálové složení jako u ASPEN 32, textilní zateplená podšívka, dvou- komponentnípryžová podešev NN75 s podélnou drážkou zaručuje optimální flexi a tuhost ve šp...

    1 279 Kč

    NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší