naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na duben: Nabízíme slevu 10% při nákupu libovolného zboží z kategorie Výprodej, odkaz zde. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Odrážedla a tříkolky

V naší rozmanité kategorii Odrážedla a tříkolky najdete skvělé možnosti pro nejmenší cyklisty a cyklistky. Nabízíme širokou škálu odrážedel a tříkolek, které pomáhají dětem rozvíjet svou rovnováhu, koordinaci a motorické dovednosti. Naše odrážedla jsou navržena s důrazem na bezpečnost a pohodlí, s pevnou konstrukcí a odpruženými sedadly pro pohodlnou jízdu. Tříkolky zase nabízejí stabilitu a jednoduchou ovladatelnost, která umožňuje dětem zažít radost z jízdy a postupně se připravit na samostatné ježdění na kole. Naše odrážedla a tříkolky jsou k dispozici v různých barvách, vzorech a velikostech, aby vyhovovaly všem preference a potřebám. Přineste svým dětem zábavu a radost z pohybu s našimi kvalitními odrážedly a tříkolkami.

    Nejprodávanější v kategorii

    Dětská tříkolka modrá, červená, zelená s gumovými kolečky

    Dětská tříkolka modrá, červená, zelená s gumovými kolečkyTříkolka je vyrobena z trubkového rámu a lakovaná práškovou epoxidovou vypalovací barvou v několika odstínech...

    3 899 Kč

    NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší