naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na květen: Nabízíme slevu 10% pro stávající zákazníky na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Pekáče

Vítejte v kategorii Pekáče! Zde najdete naši širokou nabídku smaltovaných pekáčů, které jsou nezbytným doplňkem každého pekaře a kuchaře. Naše smaltované pekáče jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a pokryty odolným smaltem, který zajišťuje vynikající tepelnou vodivost a rovnoměrné rozložení tepla. To vám umožňuje připravovat pečivo, dezerty a další lahůdky s dokonalým výsledkem. V naší kategorii Pekáče naleznete různé velikosti a tvary pekáčů, které odpovídají různým druhům pokrmů. Od klasických dortových a pečicích pekáčů až po chlebové formy a zapékací nádoby. Tyto pekáče jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám a umožnily vám připravit skvělé pokrmy pro vaši rodinu a přátele. Smaltované pekáče mají výhodu v tom, že jsou odolné vůči vysokým teplotám a snadno se čistí. Mohou být použity v různých typech sporáků, včetně konvenčních, plynových a dokonce i indukčních. S našimi smaltovanými pekáči budete mít jistotu, že vaše pečení bude rovnoměrně upečeno a dosáhnete perfektních výsledků. Bez ohledu na to, zda připravujete sladké nebo slané pečivo, pečené maso nebo zeleninu, naše pekáče vám poskytnou spolehlivost a výkon, který potřebujete. Přidejte si do své kuchyně kvalitní smaltované pekáče a rozšiřte své možnosti pečení. S našimi pekáči budete mít radost z přípravy pečiva a pokrmů a budete mít skvělé výsledky, na které budete pyšní.

    Nejprodávanější v kategorii

    Pekáč oválný na pečení masa - objem 6,5 l Rams

    Pekáč oválný Rams na pečení masa - objem 6,5 lVelikost / objem: 32x24 cm / 6,5 l- síla plechu 2 mm- vnitřní barva matná černá- vnější barva modrá- vhodné na indukční deskuNabízíme kvalitní české smal...

    1 739 Kč

    NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší