naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na květen: Nabízíme slevu 10% pro stávající zákazníky na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Plastové čističky (čistírny) odpadních vod

Naše plastové čističky odpadních vod jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší standardy v oblasti ochrany životního prostředí a efektivního zpracování odpadních vod. Jsou vyrobeny z kvalitního plastového materiálu, který je odolný vůči chemikáliím, korozi a dlouhodobému používání. Tyto čističky odpadních vod jsou ideální pro různé typy budov, domácností, rekreačních objektů nebo menších podniků, které potřebují účinný systém pro čištění a recyklaci odpadních vod. Mohou být také využívány ve venkovských oblastech, kde není dostupná kanalizace. Naše plastové čističky jsou navrženy tak, aby poskytovaly kompletní proces čištění odpadních vod. Tyto systémy obvykle zahrnují fáze mechanického čištění, biologického čištění a někdy i chemického čištění. Mechanické čištění odstraňuje větší nečistoty a pevné částice, biologické čištění zajišťuje rozklad organických látek pomocí mikroorganismů a chemické čištění zpracovává zbylé nečistoty pomocí speciálních chemikálií. Naše čističky odpadních vod jsou navrženy tak, aby byly snadno instalovatelné a udržovatelné. Jsou vybaveny různými funkcemi a technologiemi, které zajišťují efektivní čištění a minimalizují negativní dopady na životní prostředí. Naše výrobky splňují přísné normy a certifikace v oblasti kvality a bezpečnosti. Čistírny odpadních vod jsou navrženy dle ČSN EN 12566-3:2005+A2:2013 a vyhovuje požadavkům dle NV 401/2015 a NV 57/2016. Je určena k likvidaci odpadních vod z koupelen, sociálních zařízení, kuchyní, myček nádobí , automatických praček - a to zejména k trvale obydleným objektům - rodinným domům, penzionům, provozovnám.

  Nejprodávanější v kategorii

  Plastová čistírna (čistička) odpadních vod

  Čistírna (čistička) odpadních vod je určena k likvidaci odpadních vod z koupelen, sociálních zařízení, kuchyní, myček nádobí , automatických praček - a to zejména k trvale obydleným objektům - rodinn...

  48 990 Kč

  NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší
  Plastová čistírna (čistička) odpadních vod

  Plastová čistírna (čistička) odpadních vod

  Novinka

  48 990 Kč/ks s DPH

  KOUPIT

  Dodáme do 3 až 5 týdnů