naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na červenec: Prodlužujeme slevovou akci 10% pro stávající zákazníky (od roku 3/2011-6/2024) na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Příslušenství pro bruslení

V naší kategorii Příslušenství pro bruslení najdete široký výběr vybavení a doplňků pro lední bruslení. Jsme tu proto, abychom vám zajistili veškeré potřebné příslušenství, abyste si mohli svou bruslařskou aktivitu naplno užívat. Nabízíme širokou škálu produktů, které vám mohou poskytnout maximální pohodlí a výkon na ledě. Můžete si vybrat z různých ochranných pomůcek, jako jsou chrániče kolene, lokte, zápěstí a helmy. Tyto produkty vám poskytnou potřebnou ochranu při bruslení. Pokud potřebujete nahradit některé části svých bruslí, nabízíme také širokou škálu náhradních dílů. Kromě toho nabízíme také další bruslařské příslušenství, které může zlepšit vaše bruslařské zážitky a které vám mohou pomoci při údržbě a optimalizaci vašich bruslí. Všechny naše produkty jsou pečlivě vybrané a navržené s ohledem na kvalitu, výkon a pohodlí. Bez ohledu na to, zda jste začátečník, pokročilý bruslař nebo profesionál, v naší kategorii Příslušenství pro bruslení najdete veškeré potřebné vybavení, abyste si mohli užít své bruslení s jistotou, bezpečím a stylem.

  Nejprodávanější v kategorii

  Šněrovadlo Botas hokej extra 180

  Šněrovadlo Botas hokej extra 180...

  76 Kč

  Stélky BOTAS Hockey - 35-48

  Stélky BOTAS Hockey - 35-48...

  199 Kč

  Brusličky pro ty nejmenší - Kačenky BAMBINA 120

  Brusličky pro ty nejmenší - Kačenky BAMBINA 120I ti nejmeší caparti už mohou bruslit.K botě brusli připevníte dvěma řemínky, které jsou součástí výrobku...

  269 Kč

  NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší