naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na červen: Prodlužujeme slevovou akci 10% pro stávající zákazníky (od roku 3/2011-5/2024) na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Pořiďte si ideální konferenční stolek

Dominantním nábytkem v obývacím pokoji jsou především sedací soupravy a obývací stěny. Důležitou součástí jsou ale i konferenční stolky, jejichž správný výběr je také velmi důležitý. Je třeba správně vybrat velikost konferenčního stolku, zvlášť jeho výšku, která se odvíjí od výšky sedu sedací soupravy, ke které stolek postavíte. Výška odkládací desky konferenčního stolku by měla být ve stejné výšce jako kolena sedících osob. Velikost a tvar odkládací desky závisí na rozměru a tvaru sedací soupravy. Okolo stolku je třeba mít dostatek prostoru na procházení.

Konferenční stolek

Konferenční stolky volíme podle velikosti, materiálu a případně podle úložných prostorů. Konferenční stolky si můžete pořídit laminové, masivní, kovové nebo skleněné. Velmi populární jsou také konferenční stolky vyrobené z více materiálů. Konferenční stolek by měl rozhodně ladit s ostatním nábytkem, aby nenarušoval celkovou atmosféru pokoje.

Masivní konferenční stolek