naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na květen: Nabízíme slevu 10% pro stávající zákazníky na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Ribstole (žebřiny)

V kategorii Ribstole (žebřiny) najdete výběr kvalitních dřevěných ribstolí do vnitřních tělocvičen různých rozměrů. Jako doplněk lze i zvolit hrazdu na ribstole s bradly. Na své si zde příjdou zejména školy, školky, sportovní oddíly atd. Žebřiny neboli ribstole patří k nejzákladnějšímu sortimentu každé tělocvičny, či posilovny a není tomu tak náhodou! Můžete díky nim zvládnout kompletní posilovací trénink, při kterém zapojíte svaly břicha, zad, hýždí a dolních i horních končetin a protáhnout celé tělo. Rozměrový standard žebřiny pro domácí využití bývá ve výšce 240 cm a šířce 75 až 80 cm. V našem sortimentu naleznete ale i ribstole jiných, atypických rozměrů, vybere si tak každý. Vždy je dobré volit žebřiny s ohledem na výšku stropu, prostor v interiéru, výšku člověka a možné zavěšení hrazd, bradel atd. V naší kategorii Ribstole (žebřiny) naleznete kvalitní české ribstole, které jsou ideálním nástrojem pro posilování a rozvoj vašeho těla. Ribstole jsou speciálně navržené cvičební pomůcky, které se skládají z paralelních tyčí, které jsou pevně spojené. Tyto tyče poskytují pevnou oporu pro vaše ruce při různých cvičeních. Ribstole jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které zajišťují jejich dlouhou životnost a odolnost. Jsou snadno přenosné a můžete je využívat jak doma, tak i ve fitness centrech nebo sportovních klubech. Nezáleží na vaší úrovni fitness, ribstole jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé cvičence. Přidejte ribstole do svého tréninkového režimu a posuňte své cvičení na vyšší úroveň. S našimi kvalitními českými ribstolemi si můžete být jisti, že budete mít nástroj, který vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů.

  Nejprodávanější v kategorii

  Žebřina Amy

  Žebřina AmyVariabilní žebřina AMY vhodná do každého dětského pokoje patřící do dětské sady AMY. Vhodná například pro protažení nebo na hraní pro děti.  Žebřina je vyrobena ze zdvojeného lamina o tlo...

  3 499 Kč

  NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší
  Dřevěné žebřiny do dětského pokoje Amy

  Dřevěné žebřiny do dětského pokoje Amy

  3 764 Kč/ks s DPH

  KOUPIT

  Dodáme do 4 až 6 týdnů

  Žebřiny (ribstole) tělocvičné různých rozměrů

  Žebřiny (ribstole) tělocvičné různých rozměrů

  6 119 Kč/ks s DPH

  KOUPIT

  Dodáme do 3 týdnů

  Žebřina Amy

  Žebřina Amy

  3 499 Kč/ks s DPH

  KOUPIT

  Dodáme do 4 až 6 týdnů