naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na zaří akce: 10% sleva na veškerý dětský sortiment. Nutná předchozí konzultace kvůli dostupnosti a aktuálnosti výrobků. Děkujeme a i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Ribstole (žebřiny)

V kategorii Ribstole (žebřiny) najdete výběr kvalitních dřevěných ribstolí do vnitřních tělocvičen různých rozměrů. Jako doplněk lze i zvolit hrazdu na ribstole s bradly. Na své si zde příjdou zejména školy, školky, sportovní oddíly atd. Žebřiny neboli ribstole patří k nejzákladnějšímu sortimentu každé tělocvičny, či posilovny a není tomu tak náhodou! Můžete díky nim zvládnout kompletní posilovací trénink, při kterém zapojíte svaly břicha, zad, hýždí a dolních i horních končetin a protáhnout celé tělo. Rozměrový standard žebřiny pro domácí využití bývá ve výšce 240 cm a šířce 75 až 80 cm. V našem sortimentu naleznete ale i ribstole jiných, atypických rozměrů, vybere si tak každý. Vždy je dobré volit žebřiny s ohledem na výšku stropu, prostor v interiéru, výšku člověka a možné zavěšení hrazd, bradel atd. V naší kategorii Ribstole (žebřiny) naleznete kvalitní české ribstole, které jsou ideálním nástrojem pro posilování a rozvoj vašeho těla. Ribstole jsou speciálně navržené cvičební pomůcky, které se skládají z paralelních tyčí, které jsou pevně spojené. Tyto tyče poskytují pevnou oporu pro vaše ruce při různých cvičeních. Ribstole jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které zajišťují jejich dlouhou životnost a odolnost. Jsou snadno přenosné a můžete je využívat jak doma, tak i ve fitness centrech nebo sportovních klubech. Nezáleží na vaší úrovni fitness, ribstole jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé cvičence. Přidejte ribstole do svého tréninkového režimu a posuňte své cvičení na vyšší úroveň. S našimi kvalitními českými ribstolemi si můžete být jisti, že budete mít nástroj, který vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů.

  Nejprodávanější v kategorii

  Žebřiny (ribstole) tělocvičné různých rozměrů

  Žebřiny (ribstole) tělocvičné různých rozměrůKvalitní dřevěné ribstole do domácností i tělocvičen různých rozměrů. Lze opatřit i hrazdou s bradly z našeho sortimentu pro lepší cvičení...

  6 119 Kč

  NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší
  Dřevěné žebřiny do dětského pokoje Amy

  Dřevěné žebřiny do dětského pokoje Amy

  3 764 Kč/ks s DPH

  KOUPIT

  Dodáme do 4 až 6 týdnů

  Žebřiny (ribstole) tělocvičné různých rozměrů

  Žebřiny (ribstole) tělocvičné různých rozměrů

  6 119 Kč/ks s DPH

  KOUPIT

  Dodáme do 3 týdnů