naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na červenec: Prodlužujeme slevovou akci 10% pro stávající zákazníky (od roku 3/2011-6/2024) na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Sady nádobí

Vítejte v kategorii Sady nádobí! Zde najdete naši širokou nabídku smaltovaných sad nádobí, které jsou ideální pro vaši kuchyni a vaše vaření. Naše smaltované sady nádobí jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby každého kuchaře a zároveň poskytovaly praktické a stylové řešení. Sady obsahují různé druhy nádobí, jako jsou hrnce, rendlíky, pánevky a další, které vám umožní připravovat rozmanité pokrmy. V naší kategorii Sady nádobí naleznete sady s různým počtem kusů, aby vyhovovaly vašim potřebám a velikosti vaší domácnosti. Každá sada je pečlivě vybrána a zahrnuje důležité kusy nádobí, které potřebujete pro vaření, pečení a přípravu jídel. Smaltované sady nádobí jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a pokryty odolným smaltem, který zajišťuje trvanlivost, odolnost a snadnou údržbu. Tento druh nádobí je odolný vůči teplu a může být použit na různých typech sporáků, včetně konvenčních, plynových a indukčních. S našimi smaltovanými sadami nádobí získáte kompletní sestavu, která vám usnadní vaření a pečení. Každá nádoba je navržena tak, aby zajistila rovnoměrné rozložení tepla a optimální výkon při přípravě pokrmů. Přidejte si do své kuchyně kvalitní smaltovanou sadu nádobí a získáte všechny potřebné kusy nádobí na jednom místě. Budete mít radost z vašeho vaření a přípravy jídel s těmito praktickými a stylovými sadami nádobí.

    Nejprodávanější v kategorii

    Kvalitní sada nádobí - smaltované ROYAL

    Kvalitní sada nádobí ROYAL - smaltovanéSložení:- hrnec s poklicí 18 cm (2,2 l) a 24 cm (5 l)- rendlík s poklicí 16 cm (1,2 l) a 20 cm (2 l)- pánev 24 cm- rovný tvar- vnější barva černá matná- uvnitř ...

    4 999 Kč

    NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší