naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na duben: Nabízíme slevu 10% při nákupu libovolného zboží z kategorie Výprodej, odkaz zde. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Sjezdařské vosky

V naší kategorii Sjezdařské vosky naleznete široký výběr vosků určených pro sjezdové lyžování. Správná údržba a příprava lyží je klíčová pro dosažení optimálního skluzu a kontroly při sjezdu. Naše sjezdařské vosky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nabízejí vynikající skluz a přilnavost na různých sněhových podmínkách a teplotách. Tyto vosky jsou navrženy tak, aby maximalizovaly rychlost, stabilitu a ovladatelnost při sjezdovém lyžování. Nabízíme vosky pro různé teplotní rozpětí, které vám umožní dosáhnout optimálního výkonu a skluzu bez ohledu na podmínky a typ sněhu. Naše sjezdařské vosky jsou snadno nanášitelné a poskytují dlouhotrvající skluzový efekt. Každý vosk je pečlivě vybrán a testován, abychom vám poskytli nejlepší výsledky a zážitek ze sjezdového lyžování. S našimi sjezdařskými vosky budete mít jistotu, že vaše lyže budou připraveny na perfektní sjezdový zážitek plný rychlosti, stability a precizní kontroly.

  Nejprodávanější v kategorii

  Vosk sjezdový Skivo Parafín - různé barvy

  Vosk sjezdový Skivo Parafín....

  99 Kč

  Vosk sjezdový Skivo F 40 s fluorem pro lepší skluz

  Lyžařský vosk s fluorem pro zajištění dobrého skluzu běžeckých a sjezdových lyží na všech druzích sněhu. Balení 40 gZažehlovací teplota 130-140 st. CTeplotní rozsah:červený +1 st...

  159 Kč

  Vosk sjezdový Skivo Parafín Universal 450 g pro oddíly a servis

  Universální sjezdový vosk450 g balení pro oddíly a servis...

  299 Kč

  NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší