naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na červenec: Prodlužujeme slevovou akci 10% pro stávající zákazníky (od roku 3/2011-6/2024) na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Švédské bedny

V naší kategorii Švédské bedny najdete široký výběr švédských beden, které jsou vynikajícím nástrojem pro posilování a trénink celého těla. Švédské bedny jsou robustní a stabilní cvičební zařízení, které nabízí mnoho možností pro různé cvičební aktivity. Tyto bedny se vyznačují pevnou konstrukcí a vysoce kvalitním materiálem, který zajišťuje jejich odolnost a dlouhou životnost. Můžete je využít pro cvičení s vlastní váhou těla, pro posilování nohou, pro skákání či pro různé rovnovážné cvičení. Švédské bedny jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé sportovce, protože umožňují variabilitu a přizpůsobení úrovně cvičení. Navíc jsou také skvělou volbou pro tréninkové prostory, fitness centra nebo domácí posilovny. Přidejte švédské bedny do svého tréninkového arzenálu a prozkoumejte nekonečné možnosti, které nabízejí pro zlepšení síly, flexibility a koordinace. S našimi švédskými bednami si můžete být jisti, že investujete do kvalitního cvičebního zařízení, které vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů.

    Nejprodávanější v kategorii

    Molitanová švédská bedna ve třídílné nebo čtyřdílné verzi různých rozměrů

    Molitanová švédská bedna ve třídílné nebo čtyřdílné verzi různých rozměrůŠvédská bedna pro cvičení vyrobena z molitanu. Máte na výběr mezi třídílnou nebo čtyřdílnou verzí...

    16 869 Kč

    NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší