naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na listopad a prosinec: Nabízíme slevu 10% při nákupu libovolného zboží z kategorie Vánoční výprodej, odkaz zde, slevový kód je ve tvaru: vanoce2023 . A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Trampolíny a odrazové můstky

V naší kategorii Trampolíny a odrazové můstky najdete široký výběr vysoce kvalitních cvičebních zařízení, která vám umožní prožít zábavný a energetický skok do vzduchu. Trampolíny jsou skvělým způsobem, jak si zlepšit kondici, koordinaci a posílit svalovou sílu. Nabízíme různé velikosti trampolín, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro své potřeby. Trampolíny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují jejich odolnost a bezpečnost při skákání. Odrazové můstky jsou ideální pro ty, kteří chtějí přidat do svého tréninku další výzvu. Tyto můstky umožňují provádět různé skoky a akrobatické triky, ať už jste začátečník nebo pokročilý sportovec. Díky nim si můžete vytvořit vlastní skokovou dráhu a rozvíjet svou koordinaci, rovnováhu a sílu. Trampolíny a odrazové můstky jsou oblíbené nejen mezi dětmi, ale i mezi dospělými, protože poskytují zábavu a efektivní cvičení zároveň. Přidejte si trampolíny a odrazové můstky do svého cvičebního prostoru a zažijte skvělou aktivitu plnou radosti a pohybu. S našimi trampolínami a odrazovými můstky si vytvoříte prostor pro neomezené skákání a vzrušující výzvy.

  Nejprodávanější v kategorii

  Odrazová plachta na trampolínu různých rozměrů

  Odrazová plachta na trampolínu různých rozměrůOdrazové plachty na trampolíny. Lemy jsou zhotoveny z plastelu. K dostání v různých rozměrech, které jsou na výběr v doplňcích...

  1 329 Kč

  NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší
  Odrazová plachta na trampolínu různých rozměrů

  Odrazová plachta na trampolínu různých rozměrů

  1 329 Kč/ks s DPH

  KOUPIT

  Dodáme do 3 týdnů

  Ochranný límec na trampolínu různých rozměrů

  Ochranný límec na trampolínu různých rozměrů

  2 079 Kč/ks s DPH

  KOUPIT

  Dodáme do 3 týdnů