naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na červenec: Prodlužujeme slevovou akci 10% pro stávající zákazníky (od roku 3/2011-6/2024) na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Žíněnky gymnastické

V naší kategorii Žíněnky gymnastické najdete široký výběr profesionálního vybavení pro gymnasty. Naše gymnastické žíněnky jsou navrženy s ohledem na potřeby a požadavky gymnastů všech úrovní. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují jejich pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Tyto žíněnky poskytují optimální podporu a odpružení během gymnastických cvičení a soutěží. Díky svému designu a konstrukci poskytují pohodlný a bezpečný povrch pro provádění různých pohybů, akrobacií a skoků. Naše gymnastické žíněnky jsou dostupné v různých velikostech a tloušťkách, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím. Věříme, že naše žíněnky vám pomohou dosáhnout lepších výsledků ve vašem tréninku a soutěžích a zároveň vám poskytnou bezpečí a pohodlí. Přidejte si profesionální gymnastické žíněnky do svého arzenálu a vychutnejte si své gymnastické aktivity na maximální úrovni.

    Nejprodávanější v kategorii

    Žíněnka gymnastická v různých velikostech a provedeních

    Žíněnka gymnastická v různých velikostech a provedeních Vrch žíněnky: jekor,plastel nebo koženka Spodní strana protismyk. Na přání je možné našít suchý zip, aby se daly žíněnky spojovat...

    6 629 Kč

    NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší