naviconcross Logo

Vyhledávání

cross2
search mobile
KOŠÍK(prázdný)

Tip na červen: Prodlužujeme slevovou akci 10% pro stávající zákazníky (od roku 3/2011-5/2024) na libovolné výrobky a pro nové zákazníky tuto slevu 10% na další nákup. A i nadále poskytujeme službu bezpečný nákup a dopravné k objednávce nad 10 000 Kč zdarma po celé ČR.
cross

Žinylka

Žinylka, známá také jako žinylková látka, je měkký textilní materiál vytvořený kombinací jemných přízí, které jsou zataveny do silnější základní příze, vytvářející charakteristickou chlupatou texturu. Tato textura, která připomíná housenku, je výsledkem procesu, kdy jsou krátké délky příze umístěny mezi dvě základní příze a poté zkrouceny dohromady. Žinylka je oblíbená pro svůj měkký, plyšový povrch a je často používána pro čalounění nábytku, závěsy, koberce a dekorativní polštáře díky svému luxusnímu vzhledu a příjemnému pocitu na dotek. Je ceněna také pro svou odolnost a schopnost skrývat oděr, což z ní činí praktickou volbu pro často používaný nábytek a doplňky.

    Nejprodávanější v kategorii

    Kvalitní potahová látka s moderními vzory inspirovány přírodou Linda

    Kvalitní potahová látka s moderními vzory inspirovány přírodou Linda Potahová látka různých vzorů určena primárně na polštáře 45 x 45 cm.Šíře: 280 cmMateriál: 40% Polyester, 40% Polyakryl, 20% Bavln...

    1 365 Kč

    NejprodávanějšíNejlevnějšíNejdražší